WOMEN'S PENNANT FIXTURES

TUESDAY

2 Green

SATURDAY

1 Blue

3 Purple

 
TUESDAY - 2 GREEN

29/10/19    Home    Innaloo

6/11/19      Away     Yokine   (Wednesday after Melbourne Cup)

12/11/19    Home    Merriwa

19/11/19    Away    Bayswater

26/11/19    Home    Doubleview

3/12/19      Away    Osborne Park

10/12/19    Home    Wanneroo

17/12/19    Away    Cambridge

7/1/20        Home    Inglewood

14/1/20      Away    Innaloo

21/1/20      Home    Yokine

28/1/20      Away    Merriwa

4/2/20        Home    Bayswater

11/2/20      Away    Doubleview

18/2/20      Home    Osborne Park

25/2/20      Away    Wanneroo

3/3/20        Home    Cambridge

10/3/20      Away    Inglewood

17/3/80      Finals

18/3/20      Finals

TUESDAY - 4 BLUE
 
12/11/19    Away      Mundaring
19/11/19    Home     Hollywood Subiaco
26/11/19    Away      Yokine
3/12/19      Home     Bedford
10/12/19    Away      Valley
14/1/20      Away      Warwick
21/1/20      Home     Inglewood
28/1/20      Home     Mundaring
4/2/20        Away      Hollywood Subiaco
11/2/20      Home     Yokine
18/2/20      Away      Bedford
25/2/20      Home     Valley
3/3/20        Home     Warwick
10/3/20      Away      Inglewood
17/3/20      Finals
18/3/20      Finals
                  
 
FRIDAY - Morley White

Date         Venue             Opposition

8/11/19     Bassendean     Bassendean

15/11/19   Bayswater       Bedford

22/11/19   Bedford           Nollamara

29/11/19   Nollamara       Bayswater

6/12/19     Morley            Mt Lawley

13/12/19   Bassendean     Bassendean

17/1/20     Mt Lawley      Bedford

24/1/20     Bedford           Nollamara

31/1/20     Nollamara       Bayswater

7/2/20       Bayswater       Mt Lawley

14/2/20     Morley            Bassendean

21/2/20     Bassendean     Bedford

28/2/20     Mt Lawley      Nollamara

6/3/20       Bedford           Bassendean

13/3/20     Semifinals

20/3/20     Finals

FRIDAY - Morley Red

Date          Venue                Opposition

8/11/19     South Perth        Bayswater

15/11/19   Cambridge         Cambridge

22/11/19   Scarborough       Innaloo

29/11/19   Innaloo               Scarborough

6/12/19     Bayswater          South Perth

13/12/19   Innaloo               Bayswater

17/1/20     Morley               Cambridge

24/1/20     Cambridge         Innaloo

31/1/20     South Perth        Scarborough

7/2/20       Innaloo               South Perth

14/2/20     Cambridge         Bayswater

21/2/20     Bayswater          Cambridge

28/2/20     Scarborough      Innaloo

6/3/20       Morley               Scarborough

13/3/20     Semi finals

20/3/20     Finals     

 
SATURDAY - 1 Blue

26/10/19    Away    Victoria Park

2/11/19      Home    Warnbro

9/11/19      Away    Mundaring

16/11/19    Away    Dalkeith Nedlands

23/11/19    Home    Manning

30/11/19    Away    Wanneroo

7/12/19      Home    Scarborough

18/1/20      Home    Victoria Park

1/2/20        Away    Warnbro

8/2/20        Home    Mundaring

15/2/20      Home    Dalkeith Nedlands

22/2/20      Away    Manning

7/3/20        Home    Wanneroo

14/3/20      Away    Scarborough

 
SATURDAY - 3 VIOLET

26/10/19    Home    Forrestfield

2/11/19      Away     Bassendean

9/11/19      Away     Bayswater

16/11/19    Home    Mt Lawley

23/11/19    Home     Inglewood

30/11/19    Away     Forrestfield

7/12/19      Home    Bassendean

18/1/20      Home    Bayswater

1/2/20        Away     Mt Lawley

8/2/20        Away     Inglewood

15/2/20      Home     Forrestfield

22/2/20      Away     Bassendean

7/3/20        Away     Bayswater

14/3/20      Home    Mt Lawley

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now